Pielęgnacja oprawy oczu

Oczy, to zwierciadło duszy, dlatego warto zadbać o ich oprawę. Pomoże nam w tym zabieg regulacji oraz barwienia brwi i rzęs za pomocą Henny.

Henna, to zabieg nadający mocniejszy kolor brwiom i rzęsom. Kolor jak i jego intensywność dobiera się indywidualnie do twarzy. Dostępne są odcienie od delikatnego brązu poprzez grafit do czerni. W skład zabiegu wchodzi dodatkowo regulacja brwi pęsetą. Henną można delikatnie zmienić kształt brwi tak, aby nadać im symetryczny kształt i gęstość.

Henna brwi – 20,00 zł

Henna rzęs – 20,00 zł

Regulacja brwi – 15,00 zł

Henna brwi + regulacja – 25,00 zł

Henna brwi + rzęs + regulacja – 40,00 zł

Czas trwania zabiegu: od 20-40 min.

Zabieg henny wykonywany jest na profesjonalnych kosmetykach renomowanej marki RefectoCil.

Do zabiegów stosowane są wyłącznie środki jednorazowego użycia, ewentualnie narzędzia wielokrotnego użycia poddawane sterylizacji w Autoklawie najwyższej klasy B, spełniającym wszelkie wymogi sanitarne.

Zabieg pielęgnacyjny dłoni

Dłonie, to najlepsza wizytówka człowieka, precyzyjne narzędzie wykonujące w ciągu dnia tysiące drobnych ruchów. Dłonie też są narażone na działania różnego rodzaju środowisk. Należyta pielęgnacja dłoni i paznokci powinna być priorytetem działania każdego z nas.

Manicure, zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są paznokcie u rąk polega na prawidłowym opracowaniu płytki paznokciowej i nadanie im pożądany kształt, a także wyrównanie skórek. Zabieg kończy się wmasowaniem kremu odżywczego i nałożeniem oliwki na paznokcie.

Czas trwania zabiegu: 20-30 min.

Spa dłoni – maseczka parafinowa ze świecą

Zabieg polega na oczyszczeniu dłoni, wykonaniu peelingu, nałożeniu serum pielęgnacyjnego i zanurzeniu dłoni w ciepłej parafinie. Zabieg ma właściwości silnie nawilżające. Wygładza i regeneruje skórę dłoni i paznokci. Działa leczniczo i stosowany jest w chorobach reumatycznych.

Czas trwania zabiegu: 45 min.

SPA dłoni – 70,00 zł

Manicure – 40,00 zł

Manicure z malowaniem – 50,00 zł

Manicure hybrydowy – 70,00 zł

Manicure hybrydowy ze ściągnięciem – 90,00 zł

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy

Składają się z oczyszczenia twarzy, wykonania peelingu, nałożenia maski kremowej liftingującej/ nawilżającej/ regenerującej/ odżywczej następnie serum i maska algowa. Zabieg kończy się wmasowaniem kremu pielęgnacyjnego oraz użycie kremu pod oczy.

Zabieg pielęgnacyjny uwzględnia strefę twarzy, szyi i dekoltu. Każdy zabieg dostosowany jest indywidualnie do zamierzonego efektu z uwzględnieniem typu cery.

Zabieg nawilżająco-odżywczy – 139,00 zł

Zabieg liftingująco-regenerujący – 159,00 zł

Zabieg regenerujący dla mężczyzn – 139,00 zł

Czas trwania zabiegu: 60-75 min.

Masaż ujędrniający twarzy, dekoltu, szyi – 30,00 zł

Masaż relaksacyjny twarzy, dekoltu, szyi – 50,00 zł

MASAŻE SPA
ZABIEGI REHABILITACYJNE